Szkoła Rodzenia Bobas

Aktualności

Sukcesy i wyróżnienia

Aktualności

To już drugi rok z rzędu, dzięki Wam, drodzy Uczestnicy zajęć w Szkole Rodzenia Bobas, mamy pierwsze miejsce wśród szkół rodzenia w województwie podlaskim.

Dziękuję za zaufanie i zapraszam na zajęcia.

W chwili obecnej jest możliwość wyboru w jakiej formie chcecie Państwo uczestniczyć w zajęciach Szkoły Rodzenia:
-zajęcia stacjonarne w małych grupach,
-zajęcia indywidualne,
-zajęcia online,

-zajęcia stacjonarne w małych grupach,
-zajęcia indywidualne,

Początek zajęć kolejnych grup:

- 31.07.2024 - termin porodu październik, wolnych miejsc brak.

- 20.08.2024 - termin porodu listopad, pozostały 2 wolne miejsca, zapraszam,

W okresie 01-16.08.2024 Szkoła Rodzenia będzie nieczynna, przerwa urlopowa.

Jeżeli jesteś zainteresowana spotkaniami w Szkole Rodzenia lub nie znalazłaś dla Siebie miejsca:

-ZADZWOŃ 609 265 551, lub napisz beatabogusz@op.pl

INDYWIDUALNE PRZYGOTOWANIE DO PORODU

Jeżeli terminy kursów  kolidują z Twoimi obowiązkami  lub nie zdążysz odbyć pełnego  kursu przed planowanym terminem narodzin Twojego maleństwa,  ewentualnie jesteś zainteresowana jedynie wybranymi tematami, to w każdej chwili jest  możliwość umówienia się na spotkania indywidualne. Takie zajęcia możemy rozpocząć dowolnym momencie trwania Twojej ciąży, nawet kilka chwil przed planowanym porodem. Wspólnie ustalimy tematykę spotkań oraz ich harmonogram. Dostosuję zajęcia do Twoich wymagań i czasu, który pozostał do planowanego rozwiązania.

SPOTKANIE KONSULTACYJNE

Przegapiliście kurs szkoły rodzenia? A może jest to Wasze kolejne dziecko i nie macie potrzeby uczestniczyć w całym kursie – potrzebujecie tylko konsultacji w wybranym obszarze?

Nie ma problemu. Wybierzcie interesujący was temat i umówcie się konsultacje:

–  ciąża i przygotowanie do porodu
–  poród i połóg
–   laktacja
–  opieka nad noworodkiem

Spotkanie potrwa około 1,5-2 godzin. W tym czasie postaram się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Was pytania.

Zadzwoń i umów się na wizytę domową jeśli:

- urodziłaś dziecko i masz z czymś problem,

- wyszłaś ze szpitala i nie czujesz się odpowiednio przygotowana do roli mamy,

- obawiasz się że nie poradzisz sobie z kąpielą noworodka lub jego pielęgnacją,

- masz kłopoty z karmieniem piersią lub pojawił się jakiś inny  problem,

-może coś Cię zaskoczyło i nie wiesz jak sobie poradzić.

W ramach wizyty domowej udzielam pomocy w zakresie:

–  pierwszej  kąpieli Waszego bobasa,
–  pokażę jak  prawidłowo  pielęgnować kikut i dno pępka,
–  podpowiem jak praktycznie urządzić kącik dla maleństwa,
–  pomogę prawidłowo przystawić dziecko do piersi,
–  sprawdzę czy prawidłowo goi się rana krocza/po cięciu cesarskim, w razie potrzeby zdejmę szwy

Dodatkowo postaram się odpowiedzieć  na  nurtujące Was pytania dotyczące macierzyństwa.